Вперше можна протестувати шкіряні сідла Brooks!

07.08.2017

Вже кілька років ми пропонуємо на тест інноваційні каучукові сідла Brooks, а зараз вперше Brooks England пропонує на тест дві найпопулярніші шкіряні моделі: B17 та B67.

Для тесту ми обрали виконання у серії AGED – з найм'якшою шкірою, яка не потребує "обкатування". Зрозуміло, що тестове сідло не розкриється вам на всі 100%, для цього потрібен індивідуальний екземпляр, шкіра якого адаптується саме до ваших анатомічних особливостей. Тим не менше, тестове сідло дасть вам уявлення про рівень комфорту Brooks England і ви знатимете, що у вас ще є резерв "комфорту" після обкатки власного сідла.В даний момент ми не пропонуємо для тесту жіночі версії сідел, але заохочуємо прекрасну стать протестувати вказані вище стандартні моделі – ви зможете оцінити принципові переваги шкіряних сідел і будете знати, що можна розраховувати на додаткову зручність при покупці "S"-версії, модифікованої під особливості жіночої анатомії.

Ми впевнені, що наші тестові сідла стануть в нагоді тим, хто вагається між сідлом з пружинами (B67) і без (B17), або між каучуковим та шкіряним верхом тощо. Нагадуємо, що максимальна перевага сідел Brooks відчувається під час довгих поїздок, тому заплануйте на період тесту кілька виїздів щонайменше 20-30 км довжиною (рекомендуємо 50+ км).Умови тестування:

– доступні моделі: B17 Aged та B67 Aged;

– необхідно внести заставу у розмірі вартості сідла (готівкою чи на карту Приватбанку). Після закінчення тесту ми повернемо заставу;

– сідло для тесту можна отримати у одного з наших дилерів або через “Нову пошту” в будь-якій точці України (транспортні витрати бере на себе клієнт);

– період тестування – від одного до двох тижнів, в залежності від кількості бажаючих протестувати конкретну модель;

– якщо сідло сподобалось, ми вишлемо таке ж саме нове взамін тестового (транспортні витрати у цьому випадку беремо на себе).

Пишіть нам на info@test.sks-germany.com.ua або телефонуйте (044) 360-12-58, (067) 509-11-60. Сідла видаються на тест в порядку запису, зголошуйтесь завчасно!

Статті по темі: (3)

Залишити коментар