Дбай про попу у Європі!

04.10.2017

Вже давно мрієте про веломандрівку Європою? Своїм досвідом та порадами як не зіпсувати довгоочікувану подорож дискомфортним велосидінням діляться Cycling Family.

Євген та Олена або Cyclyng Family – це чарівна пара натхненних велосипедистів з Києва, котрі здійснили не одну мандрівку Україною та Європою. Давнє хобі кожного з них стало їхнім спільним сімейним захопленням.

Літом пара вирушила у веломандрівку в Альпи через Словаччину,  Австрію, Німеччину і Чехію. Та змогла серйозно протестували два сидіння з лінійки Cambium –  C17s та C17 carved.

Майже щодня Женя та Лєна долали більше 100-та км велосипедами: побували у великих містах, таких як Відень та Зальцбург, а також у маленьких симпатичних поселеннях, підіймалися в гори та купались в гірському озері, ночували в наметах та хостились в місцевих сім’ях.

Друзі поділились з нами своїми враженнями від мандрівки та написали відгук про свої Камбіуми.

Перш за все Євген відзначає тотальну різницю в якості вітчизняних та європейських доріг:

–  Дороги за кордоном реально круті! Ми навіть призадумались, чи не дарма ми тягнули з собою такі байки (проте на спусках з 18% нахилу я зрозумів, що дискові гальма у мене стоять не дарма), адже можна було взяти легкі шоссери і не паритись. Дороги такі, що навіть навантажений і на 23-міліметрових покришках ти їхатимеш без проблем. Ані ям, ні напливів, ні розломів – нічого з того, до чого ми так звикли. Кайф, а не дороги) 

Ми поцікавились, як Cyclyng Family обирали свої велосипеди та в чому їхні переваги для таких подорожей?

–  Як сказано вище, за кордон можна їхати і на шоссерах з 20мм покришками, тому що якість покриття там просто відмінна, але через те, що ми в основному катаємось рідними просторами, ми вже давно обрали для себе гревел байки. Це такий мікс між шоссером, циклокросом та турінгом. Геометрія менш агресивна ніж у циклокросса, вона ближче до шоссейної, та незважаючи на це, можна поставити покришки аж 50-міліметрової ширини. Також на велосипедах є усі необхідні кріплення для багажників, але у даному поході ми їх не використовували. Тож з 35 сліками - це шоссер, з 40мм покришками - це циклокросс, з байкпекінг сумками - це турінг. Одним словом - олраундер. 

Особливо важливим для довготривалої поїздки є вибір сидіння:

–  Сідла давно були для нас питанням №1. Так як раніше ми катались тільки на шоссерах, у нас були різні Fizik, Selle Italia та San Marco. М’яко кажучи, було не комфортно, без велоштанів їздити дуже важко та боляче. Не хочу вдаватись до подробиць, але, проїхавши 180км за раз без велоштанів на Fizik Ardea VS, я не міг сісти на сідло ще тиждень:D

Женя поділився своїми роздумами про сидіння Brooks:

–  Багато моїх друзів радили мені купити Brooks. Але куди тяжке 600-грамове шкіряне сідло на 7-кілограмовий шоссер? До такого обтяження я був не готовий, але потроху ми переходили від «Шоссе, легка вага, крутота» до поїздок із рюкзаками та палатками, невеликих тріпів навколо Києва, а згодом і виїздів по Україні. Тож ми вже були готові купити два Brooks B17 аби їздити комфортно.
Саме у той час і вийшов Cambium - це було неймовірне рішення! Легке, при цьому досить жорстке і досить пружне - те що треба для далеких поїздок. Одразу ж купили собі по камбіуму - C17s для Олени та C17 carved для мене. 

А ось які враження склали обрані сидіння після випробування літньою подорожжю:

–  Є люди, які вважають, що сідло повинне бути максимально м’яким - це все брехня. На м’якому сідлі більше 50 км не проїдеш. Сідло повинне бути правильного розміру - це факт, потрібно заміряти відстань між кістками й обрати сідло на 1.5-2 см більше цієї відстані. От тоді і можна говорити про комфорт. З вигляду Камбіум дубовий) Нас часто у поїздці питали велосипедисти: «Як ви на цьому їздите? Воно ж кам’яне!». Але проїхавшись на Камбіумі, дивувалися, наскільки ж воно комфортне. В чому ж фішка? По суті воно зроблене з гуми, а гума гасить вібрації, тож коли ти їдеш по ідеально рівній доріжці - Камбіум залишається жорстким і тільки трохи прогинається під твоєю вагою. Якщо виїхати на гравійну дорогу та скакати по камінні, сідло буде гасити усі невеликі та середні вібрації. А якщо влетіти у велику яму, воно від ваги буде прогинатись сильніше: таким чином не буде ситуації, коли ти підлітаєш на сідлі, а потім б’єшся об нього. На Камбіумі за день ми проїжджали по 120 км і це було дуже комфортно. Якщо порівнювати його зі шкіряними сідлами, то одразу бачиш декілька плюсів - вага, невибагливість до погодних умов та у нашому випадку - більш спортивний вигляд.  Отже, однозначно, для наступних наших поїздок ми обираємо Brooks Cambium.


Web-site: http://cyclingfamily.com.ua

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/cyclingfamily

Статті по темі: (2)

Залишити коментар