Невеличкі оновлення від Brooks England

11.07.2018

Компанія стає ecofriendly?

Можливо у компанії з’явилися вегани чи грінпісівці, може, відбулось переосмислення цінностей, або це просто вплив модних трендів, але вже котрий рік поспіль бренд робить акцент на нешкіряних виробах та екоматеріалах. Цього разу Brooks оновили лінійку сідел Cambium Organic.

Особливістю лінійки є використання ліквідної деревини, що є природнім відновлюваним матеріалом. З неї зроблений носик та задня частина рейки. Окрім екологічності, плюсами ліквідної деревини є міцність та легкість. Тому виготовлені з неї сідла мають у своїй назві приставку «light». Розширилась кольорова гамма сідел: окрім стандартних чорного «black» та бежевого «natural» з’являється червоно-коричневий «rust», зелений «green» та оранжевий «brick».


C 13 стає All Weather! Від тепер сідла C 13 будуть випускатись із нейлоновим покриттям, яке добре захищає від бруду та вологи. Буде 4 версії сідла: Standart, Narrow, Standart Carved та Narrow Carved. А також C 13 з’являється у білому кольорі. Виглядає ефектно.


Що стосується сумок та рюкзаків, то найбільшою новинкою стала версія рюкзака Pickzip у розмірі 10 літрів. Що ж, це дійсно дуже комфортний варіант для міста.


Найпопулярніша модель рюкзаків Pickwick отримує кілька додаткових варіацій у технічній тканині та у шкірі. Два кольори представлені у водонепроникному та легкому матеріалі з ефектом пом’ятості. По три варіанти у шкірі рослинного дублення та перфорованій шкірі з особливим світловідбиваючим покриттям. Окрім цього до звичної лінійки Pickwick додаються два нових кольори: шалфей «Sage» та червоно-коричневий «Rust».
Залишити коментар